Comprest Brașov caută specialiști în domeniile juridic, resurse umane și mediu. Ce oferă angajatorul și care sunt cerințele de la candidați

SC Comprest SA Brașov recrutează specialiști în domeniile juridic, resurse umane și mediu. Pentru aceste posturi, firma brașoveană început procedura de recrutare și selecție.

Pentru ce posturi se fac angajări

1. Consilier Juridic

 Candidatul/a ideal/ă

Cerințele postului:

Descrierea jobului

Ce o să facă persoana care ocupă postul de consilier juridic?

Ce oferă Comprest SA?
– 8 ore petrecute la muncă cu drag și voie bună;
– Salariu motivant;
– Bonuri de masă;
– Posibilitate de dezvoltare profesională;
– Colectiv harnic și entuziast;
– Atmosferă de lucru plăcută.

„Dacă această descriere se potrivește cu aspirațiile voastre, așteptăm sa ne cunoaștem mai bine!”, este mesajul transmis de Comprest celor celor interesați de acest post.

2. Responsabil de mediu

Candidatul/a ideal

Cum arată pentru noi candidatul/a ideal/ă?

Descrierea Jobului

Ce o să facă responsabilul de mediu?

– 8 ore petrecute la munca cu drag si voie bună;
– Posibilitate de dezvoltare personală;

„Dacă această descriere se potrivește cu aspirațiile voastre, așteptăm să ne cunoaștem mai bine!”, este mesajul transmis de Comprest celor celor interesați de acest post.

 3. Inspector Resurse Umane

Cum arată candidatul/a ideal/ă?

Ce o să facă inspectorul de resurse umane?

Ce oferă Comprest SA:

Exit mobile version