Comprest angajează şoferi. Cum arată candidatul ideal?

Operatorul de salubritate din Braşov, SC Comprest SA face angajări pe posturile de conducător auto, pentru autospeciala cu măturătoare mecanizată.

Candidatul ideal:
 posesor permis auto categoria C;
 echilibru emotional, constanta in atitudine;
 cunoasterea legislatiei rutiere;
 discernamant si capacitate de a rezolva problemele;
 capacitate de autoorganizare si punctualitate;
 rezistenta la efort si stres.

Responsabilitati:
 deserveste autospeciala de salubrizare stradala mecanizata.
 raspunde de conducerea masinii in conditii de siguranta potrivit regulilor de circulatie si
de integritatea acesteia, pe perioada programului de lucru;
 raspunde de mentinerea in stare de functionare a autovehicolului pe care-l are in primire.

Se ofera:
 salariu atractiv;
 tichete de masa;
 mediu de lucru dinamic şi plăcut;
 recompense corecte pentru realizări şi bonusuri în funcţie de obiectivele realizate, efort, implicare şi loialitate.

„Te așteptăm să fii parte a unei echipe dinamice, ce încurajează spiritul de echipă și competiția„, au transmis reprezentanţii companiei.

CV-urile pot fi trimise prin urmatoarele mijloace:

 pe adresa de e-mail comprest@comprest.ro
 depunere la registratura COMPREST S.A. Braşov din str. Vlad Ţepeş nr.13 sau la
punctul de lucru din Brasov, str. MICA nr. 21.

Fii primul care comentează

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată.

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.